NOVÉ NA PREDAJ

Sme oficiálnym predajcom obytných prívesov a autokaravanov značiek KNAUS, TABBERT a WEINSBERG.

Špecializujeme sa na záručný a pozáručný servis, montáže príslušenstva a údržbu obytných automobilov a karavanov všetkých značiek. Predávame originálne náhradné diely. Montážne a servisné práce vykonávajú technici s praxou, ktorí sú pravidelne školení priamo u zahraničných výrobcov.

Nájdite si karavan na mieru


Obytné autá na predaj

Sme oficiálnym DÍLEROM autokaravanov značiek KNAUS a WEINSBERG.
Vyberte si z našej širokej ponuky. Radi Vám ponúkneme financovanie cez našich zmluvných partnerov ČSOB Leasing a UniCredit Leasing.

Obytné prívesy na predaj

Sme oficiálnym DÍLEROM obytných prívesov značiek KNAUS a WEINSBERG a TABBERT.
Vyberte si z našej širokej ponuky. Radi Vám ponúkneme financovanie cez našich zmluvných partnerov ČSOB Leasing a UniCredit Leasing.

Prečo práve Weinsberg a Knaus


Prečo sa rozhodnúť pre WEINSBERG ? Tu vo WEINSBERG sme pevne presvedčení, že dosiahnutie fantastickej dovolenky vyžaduje viac ako len silnú značku. Už viac ako 45 rokov poskytuje značka WEINSBERG zákazníkom svoje skúsenosti a robí všetko preto aby splnil vaše sny o slobode s dokonalou rovnováhou medzi cenou a výkonom.

Značka Knaus je jedna z najstarších nemeckých značiek, ktorá vyrába obytné automobily, obytné prívesy a obytné vstavby. Výrobca Knaus patrí do spoločnosti Knaus-Tabbert-Group, ktorá v posledných rokoch neustále dvíha svoju produkciu obytných vozidiel na európskom i mimoeurópskom trhu. Obytné automobily i obytné prívesy značky Knaus sú prezentované ako vyššia trieda a tomu zodpovedá aj používanie tej najmodernejšie technológie pri výrobe.