Nové na predaj

Sme autorizovaný predajca obytných prívesov a autokaravanov značiek KNAUS, TABBERT a WEINSBERG.

U nás si nájdete ten správny karavan,
ako stvorený pre Vás.

Nezáleží čí hľadáte obytné auto alebo príves. S radosťou Vám pomôžeme s ideálnym výberom.

Nájdite si karavan pre Vás

null

OBYTNÉ AUTÁ

null

OBYTNÉ PRÍVESY

Prečo si vybrať práve nás

Naši partneri

Prémiová nemecká kvalita
Na sklade nové modely 2024
Najlepšie ceny na trhu
Dlhoročné skúsenosti

Prečo práve Weinsberg, Knaus a Tabbert

// Prečo sa rozhodnúť pre WEINSBERG ? Tu vo WEINSBERG sme pevne presvedčení, že dosiahnutie fantastickej dovolenky vyžaduje viac ako len silnú značku. Už viac ako 45 rokov poskytuje značka WEINSBERG zákazníkom svoje skúsenosti a robí všetko preto aby splnil vaše sny o slobode s dokonalou rovnováhou medzi cenou a výkonom.

// Značka Knaus je jedna z najstarších nemeckých značiek, ktorá vyrába obytné automobily a obytné prívesy. Výrobca patrí do spoločnosti Knaus-Tabbert-Group, ktorá v posledných rokoch neustále dvíha svoju produkciu obytných vozidiel na európskom i mimoeurópskom trhu. Obytné automobily i obytné prívesy značky Knaus sú prezentované ako vyššia trieda a tomu zodpovedá aj používanie tej najmodernejšie technológie pri výrobe.

// Keď majster staviteľ karosérií Alfred Tabbert v roku 1953 predstavil verejnosti svoj prvý karavan, zasiahol celú generáciu. Roky „hospodárskeho zázraku“ v Nemecku priniesli eleganciu, šik a nové sebavedomie, ktoré TABBERT šikovne preniesol do svojich dizajnov exteriéru a interiéru. Európa chcela cestovať a užívať si život naplno. TABBERT navrhol produkty tak, aby to umožnili – produkty, ktoré vynikli jedinečným mixom materiálov, štýlovým interiérom, kvalitným spracovaním a praktickými dizajnovými riešeniami. A tak to zostáva aj dnes.

Práve sme do Prenájmu zaradili úplne nové obytné auta. Voľné HOT termíny - Júl a August ... Neváhaj a rezervuj ...
Tešíme sa na Vás.

X