Novootvorená predajňa

Radi Vás privítame v našich nových priestoroch na ulici Ludvika svobodu 110 v Košiciach. V našej novej predajni Vám ponúkneme bohatý výber karavanového príslušenstva od popredných nemeckých dodávateľov Frankana, Freiko, Reimo a Movera. Súčasne sme aj servisné stredisko a preto dokážeme dodať náhradne diely pre rôzne značky karavanov.

Servis

Špecializujeme sa na záručný a pozáručný servis, montáže príslušenstva a údržbu obytných automobilov a karavanov všetkých značiek. Predávame originálne náhradné diely. Montážne a servisné práce vykonávajú technici s praxou, ktorí sú pravidelne školení priamo u zahraničných výrobcov.

Celoročné parkovanie karavanov

V našom rozsiahle areály Vám ponúkame celoročné parkovanie karavanov či už potrebujete zazimovať karavan alebo ho proste v lete nemáte, kde parkovať. Areál je osvetlený, oplotení a vybavený kamerovým systémom. Na pozemku sa nachádza aj naša predajňa, servis a požičovňa tým pádom je stále pod kontrolou. Pred výjazdom si viete u nás napustiť alebo vypustiť vodu a samozrejme si karavan napojiť aj na El. Prúd. Samozrejmosť je aj využitie služieb našej umyvárni.

Ručné umývanie karavanov

Doprajte svojmu karavanu relax a oddych. Zverte nám ho a my sa o neho patrične postaráme. V našej ručnej autoumyvárni používame špeciálnu chémiu pre karavany. Zaručene s ňou odstránime každú špinu. Samozrejme sa postaráme aj o Vás interiér vrátane tepovania.

E-Shop

V, čo najkratšom čase Vám ponúkneme E-SHOP s doplnkami a náhradnými dielmi. Pracujeme na ňom už vyše roka a plánované spustenie je 1.4.2020. Držte nám palce a nezmeškajte slávnostne otváranie, kde prinesieme prekvapenie !