Príslušenstvo

Kolobežka XIAOMI

Elektrická kolobežka vybavená dvojitým brzdovým systémom. Predné koleso obsahuje systém E-ABS, zatiaľ čo zadné koleso je brzdené mechanickou kotúčovou brzdou. Brzdná dráha je len 4 metre, čím je tvoja jazda oveľa bezpečnejšia

Kolobežka ponúka dojazd na jedno nabitie až 30 km a dosahuje  maximálnu rýchlosť 25 km/h

Elektrická kolobežka má systém regenerácie kinetickej energie, ktorý premieňa kinetickú energiu na elektrickú energiu a ponúka dlhšiu výdrž batérie

Na Váš TRIP si ich viete zobrať už 3ks.

11 Eur s DPH / deň

Skúter YAMAHA N-MAX 125

Nastal čas znova sa zamyslieť nad spôsobom nášho pohybu po meste a skúter NMAX 125 predstavuje víziu spoločnosti Yamaha v oblasti osobnej mobility.

Športový a dynamický dizajn modelu NMAX 125 má elegantné predné a zadné LED svetlá a aerodynamickú kapotáž, ktorá poskytuje lepšiu ochranu pred vetrom a dažďom.

Tento ľahko ovládateľný skúter na dochádzanie do práce je poháňaný svižným a úsporným motorom Blue Core s objemom 125 cm spĺňajúcim normu EURO5, ktorý na jednu palivovú nádrž prejde približne 300 km, a dodáva sa s prvotriednou povrchovou úpravou a špičkovými parametrami za dostupnú cenu.

40 Eur s DPH / deň

Štvorkolka TGB 600 BLADE

Nestratíš sa v žiadnom teréne, neprekvapí ta doslova nič.

Úchvatný design s moderními LED-matrix svetlometmi a Full-LED osvetlením vylepšená automatická prevodovka, predlžený podvozok, silný motor, príjemné ovládanie a výborné jízdní vlastnosti – nový TGB Blade 600i LTX EPS 4×4 má všetky predpoklady stať sa opäť jednou z najobľúbenejších štvorkoliek strednej triedy.

My ho už považujeme za najlepší stroj v svojom okolí.

50 Eur s DPH / deň

Plynový gril - CADAC DELUXE

Plynový varič  Deluxe je šikovný varič s dvoma hrncovými stojanmi a dvoma nelepivými grilovacími platničkami. Takže môžete súčasne s týmto prístrojom variť a grilovať.

Malý a výkonný: Vďaka svojmu štíhlemu a kompaktnému dizajnu sa Plynový varič – Deluxe ľahko skladuje a prepravuje. Plynový varič sa ľahko vznieti vďaka automatickému piezoelektrickému zapaľovaniu. Zariadenie je robustné, má nekĺzavé gumové nožičky a je vybavené pohodlnou taškou na prenášanie a skladovanie.

5 Eur s DPH / deň

Plynový gril - DOMETIC CLASSIC

Grilovanie s radosťou – bez dymu, popola a lietajúcich iskier. Varenie a grilovanie zároveň. Jednoduchý transport a skladovanie vďaka kufríku. Horák a platničky z nerezovej ocele.

Bočné diely zo zliatiny hliníka. Naše karavany sú vybavené vonkajšou plynovou rýchlo prípojkou.

5 Eur s DPH / deň

Paddleboard OCEANA

Paddleboard Oceana značky Hydro-force je skvele vybavebý a cenovo dostupný paddleboard z katerógie Allround. Plavák má tri odolné fixné flosne.

K plaváku sa dá pripojiť kajakové sedátko, ktoré je súčasťou balenia. Pádlo má možnosť preskladania na kajakové. Súčasťou setu je plavák, transportný vak, konvertibilné pádlo, pumpa, kajakové sedadlo, poistný remeň a sada na opravu.

Detaily produktu: dvojvrstvový drop-stich kategória: Allround rozmery: 305 x 84 x 12 cm približné rozmery zloženého plaváku: 96 x 41 x 32 cm maximálny prípustný tlak: 15 PSI (1,03 Bar) výtlak: 256 l hmotnosť: 13,7 kg nosnosť: 110 kg balenie obsahuje: plavák, transportný vak, konvertibilné pádlo, pumpa, kajakové sedátko, poistný remeň a sada na opravu Materiál: nášľapná plocha: EVA pena.

7 Eur s DPH / deň

Nafukovací kajak SWING 1

Nafukovací kajak Swing1 je jednomiestny plne bezpeční, premyslený dizajn a detaily zaručia že ostanete v bezpečí a v suchu.

Kajak má systém výstuh, ktorý mu dodáva požadovanú tuhosť pre ľahkú ovládateľnosť a výbornú stabilitu. Vďaka svojej nízkej hmotnosti je kajak predurčený pre výlety, kde je nutnosťou časté prenášanie lode. Uzavretý kokpit chráni kajakára i jeho batožinu pred prenikaním vody do kajaku.

Vrátane pádiel, nosnosť 120kg.

15 Eur s DPH / deň

Kuchynka BAMBOO QUICK

Kempingová kuchyňa BAMBOO QUICK je pripravená na použitie v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka pohodlnému systému rýchleho poskladania. Kompletnú kuchyňu máte poskladanú v priebehu 1 minúty.

Má pracovnú dosku z bambusu, ľahký hliníkový rám, veľmi robustný polyesterový kryt Oxford a robustné police MDF. Vrátane praktickej prenosnej tašky.

5 Eur s DPH / deň

Elektrocentrála ULTIMATRON ULT-1500

Ultimatron Power Cube – ľahká, multifunkčná nabíjacia stanica. Súčasťou tejto malej prenosnej stanice sú štyri klasické 230V zásuvky, môžete tak nabíjať zariadenie na 230V o spotrebe až 1500W a neprebernom množstve zariadení na USB-A, USB-C (telefóny, notebooky, tablety, svietidlá) Vysoká kapacita a dlhá životnosť batérie spĺňajúce požiadavky pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Menič má čistú sínusovku, nemôže dôjsť k poškodeniu vašich zariadení. Vynikajúca kompatibilita, niekoľko druhov výstupu môže dodávať energiu rôznym elektrickým zariadeniam.

Technické parametre:
Menovitá kapacita: 1485Wh (25,6V/ 58Ah)
Hmotnosť: 16kg

20 Eur s DPH / deň

El. bicykel KELLYS TYGON R10 P

Horský elektrobicykel KELLYS TYGON R10 P 29″ je špičkový elektrobicykel, ktorý si bez starostí poradí aj s veľmi náročným terénom. Stredový motor Panasonic GX Ultimate s výkonom 250 W poskytne výpomoc do rýchlosti 25 km/h a do kopcov je ideálny.

V kombinácii s plne integrovanou batériou zaručuje dokonalé vyváženie bicykla a perfektné jazdné vlastnosti. Batéria má vysokú kapacitu 20 Ah a na jedno nabitie s ňou prejdete až 150 km.

Jedná sa o nezastaviteľný stroj ktorý vám vyčarí úsmev a pohodu pri zdolávaní a poznávaní krás okolia.

20 Eur s DPH / deň

nothing

Práve sme do Prenájmu zaradili úplne nové obytné auta. Voľné HOT termíny - Júl a August ... Neváhaj a rezervuj ...
Tešíme sa na Vás.

X