KNAUS LIVE TRAVELLER 650 DG

Plne vybavený

U nás je štandardom :Diaľničná známka SR,  chladnička s mrazničkou, 4x kempingové stoličky, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec 4,5m x 2,5m, nosič na 4 bicykle v zadnej časti, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami

Priestranný

KNAUS SKY TRAVELLER je alkovňa čo je u nás najžiadanejší typ karavanu u nás. Alkovňe  ponúkajú svojim pevným lôžkom nad kabínou vodiča tú výhodu, že môžete spať bez každodenného prestavovania lôžka. Samozrejme sú vyššie a priestoru je v nich oveľa viac ako v integrálnych a polo-integrálnych karavanov. Sú to ideálne obytné autá pre celú rodinu.

Značkový

KNAUS je jeden z popredných výrobcov obytných automobilov v  Nemecku. Jeho nákupná hodnota dosiahla 69 000 Eur. Jedná sa o modelovú radu 2020.  Ide o najžiadanejší typ karavanu u nás.

Pre 6 osôb

KNAUS SKY TRAVELLER je karavan určený pre 6 osôb na cestovanie a 6 osôb na spanie. Disponuje s chladničkou a samostatným mrazakom. Samozrejmosťou je aj veľká šatníková skriňa. Jedná sa u nás o najpriestranejší karavan.

Kompletné poistenie

KNAUS SKY TRAVELLER má zákonné a príplatkové havarijné poistenie pre Európu so spoluúčasťou 20% minimálne 660 Eur + elektronickú diaľničnú známku pre SR

Komfortný v Lete aj v Zime

KNAUS SKY TRAVELLER je na zimu vybavený dvojitou podlahou a winter packetom. V zime sú štandardom snehové reťaze. V lete je samozrejme plne klimatizovaný. Dvere a všetky okná sú vybavené sieťou proti hmyzu.

Vysoká doložitelnosť

KNAUS SKY TRAVELLER má s náplňami 2950kg. Celých 550 kg nám ostáva pre Vás a Vašu batožinu.

Stačí obyčajný vodičák

KNAUS SKY TRAVELLER je automobil do 3,5 tony, a preto vám stačí na šoférovanie len vodičský preukaz skupiny B.

Nezávislý

KNAUS SKY TRAVELLER má: 100l nádrž na čistú vodu, 100l odpadovú nádrž, 18l chem.wc, 90l nádrž nafty

*A* SEZÓNA

01.06. – 30.09.

165.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 8+ dní
  • neobmedzený počet / km
*B* SEZÓNA

01.10. – 31.05.

125.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • neobmedzený počet / km
SERVISNÝ poplatok
50.00 bez DPH – jednorazovo
  • 100 l čistej vody v nádrži na vodu
  • prázdne chemické wc
  • 1 plná fľaša plynu
  • wc chémia, wc papiere, kuchynské utierky, sáčky do koša, čistiace prostriedky.
Načítavam kalendár...
- K dispozícii
07
- Obsadené
07
- Čaká sa na potvrdenie.

Zadajte email:

  • V kalendári si vyberte požadovaný dátum zapožičania daného karavanu , zadajte email , odpíšte kontrolný text pod posledným formulárom a odošlite nám objednávku. V našich silách bude čo najskôr Vám odpovedať s cenovou ponukou.