WEINSBERG CaraSuite 700 ME

Plne vybavený

U nás je štandardom: Diaľničná známka SR, chladnička s mrazničkou, 4x kempingové stoličky, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec 4,5m x 2,5m, nosič na 4 bicykle v zadnej časti, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami.

Komfortný a nový

WEINSBERG CaraSuite 700 ME je postavený na novej platforme FIAT DUCATO 2022. Komfort oproti predchádzajúcemu modelu je naozaj veľmi cititelný. Vozidlo sme vybavili viacerými paketmi, ktoré posunú jazdu na novú úroveň. Samozrejme sme mysleli aj na lepšiu svietivosť a auto sme vybavili FULL LED svetlometmi !

Vlajková loď

WEINSBERG CaraSuite 700 je vlajková loď našej požičovne. Jedná sa o model 2022. Jeho nákupná hodnota vrátane príslušenstva dosiahla 82 000 Eur. Tento karavan je zároveň aj naše prevádzacie vozidlo a preto si môžete vychutnať bohaté príslušenstvo, ktoré sme do karavanu dodatočne namontovali. 

Perfektná dispozícia

WEINSBERG CaraSuite je karavan určený pre 5 osôb na cestovanie a 5 osôb na spanie. Disponuje veľkou chladničkou a mrazakom. Jedne z najväčších dispozičných výhod daného karavanu sú : dverami oddeliteľná spálňa , maximálne veľká kúpeľňa a samostatný sprchovací kút s rozmermi ako doma.

Maximálne vybavený !

Inteligentné ovládanie kúrenia z mobilného telefónu, Automatické prepínanie diaľkových svetiel,  Kontrola tlaku v pneu,  2x klimatizácia, Najvyššia rada rádia s navigáciou a cúvacou kamerou, Nosič na bicykle, Ťažné zariadenie !

Obyčajný vodičák no luxusné parametre

WEINSBERG CaraSuite je automobil do 3,5 tony, a preto Vám stačí na šoférovanie len vodičský preukaz skupiny B.  WEINSBERG CaraSuite má s náplňami 2890kg. Celých 610 kg nám ostáva pre Vás a Vašu batožinu ! Nemusíte sa báť tieto parametre nám neubrali na komforte ,keďže sa jedná o karavan dĺžky 743 cm !

*A* SEZÓNA

15.05. – 15.09.

165.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 8+ dní
  • Bez iných skrytých poplatkov
*B* SEZÓNA

15.09. – 15.05.

120.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 4+ dní
  • Bez iných skrytých poplatkov
SERVISNÝ poplatok

jednorázovo

50.00 s DPH – jednorazovo
Načítavam kalendár...
- K dispozícii
07
- Obsadené
07
- Čaká sa na potvrdenie.

Zadajte email:

  • V kalendári si vyberte požadovaný dátum zapožičania daného karavanu , zadajte email , odpíšte kontrolný text pod posledným formulárom a odošlite nám objednávku. V našich silách bude čo najskôr Vám odpovedať s cenovou ponukou.

3D náhľad interiéru :