WEINSBERG CaraSuite 700 ME

Plne vybavený

U nás je štandardom: Diaľničná známka SR, 4x paplón, 4x vankúš, 4x posteľné povlečenie, 4x uterák, 4x kompletný jedálenský set, kompletná kuchynská výbava, chladnička s mrazničkou, 4x kempingové stoličky, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec 4,5m x 2,5m, nosič na 4 bicykle v zadnej časti, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami.

Automatický satelit

WEINSBERG CaraSuite 700 ME je vybavený automatickým satelitným systémom, ktorý je ideálnym spoločníkom pre všetkých, ktorí si chcú užiť v celej Európe najlepšie rozhlasové a televízne programy vo vysokej kvalite. V cene prenájmu je zahrnutá skylink karta, s ktorou si vychutnáte Slovenské a České programy, v ktoromkoľvek kúte Európy.

Vlajková loď

WEINSBERG CaraSuite 700 je vlajková loď našej požičovne. Jedná sa o model 2020. Jeho nákupná hodnota vrátane príslušenstva dosiahla 64 000 Eur. Tento karavan je zároveň aj naše prevádzacie vozidlo a preto si môžete vychutnať bohaté príslušenstvo, ktoré sme do karavanu dodatočne namontovali. 

Perfektná dispozícia

WEINSBERG CaraSuite je karavan určený pre 5 osôb na cestovanie a 5 osôb na spanie. Disponuje veľkou chladničkou a mrazakom. Jedne z najväčších dispozičných výhod daného karavanu sú : dverami oddeliteľná spálňa , maximálne veľká kúpeľňa a samostatný sprchovací kút s rozmermi ako doma.

Maximálne vybavený !

Inteligentné ovládanie kúrenia z mobilného telefónu, Kontrola stavu plynu na diaľku, Menič napätia z 12V na 230V – možnosť používať 230V bez napojenia sa v kempe, Automatický satelit, 2 x plochá TV, Plne automatický solárny panel, Automatické sledovanie jazdných pruhov, Automatické prepínanie diaľkových svetiel,  Kontrola tlaku v pneu,  2x klimatizácia, Najvyššia rada Pionner s navigáciou a cúvacou kamerou, Nosič na bicykle, 

Nezávislý

WEINSBERG CaraSuite 700 je vybavený solárnym panelom a meničom napätia. Oproti iným karavanom ma neskutočnú výhodu a to ,že viete zariadenia na 230V použivať bez napojenia sa v kempe ! Samozrejme aj počas jazdy. Disponuje 100l nádržou na čistú a odpadovú vodu. Od teraz už nepotrebuješ kemp !

Obyčajný vodičák no luxusné parametre

WEINSBERG CaraSuite je automobil do 3,5 tony, a preto Vám stačí na šoférovanie len vodičský preukaz skupiny B.  WEINSBERG CaraSuite má s náplňami 2890kg. Celých 610 kg nám ostáva pre Vás a Vašu batožinu ! Nemusíte sa báť tieto parametre nám neubrali na komforte ,keďže sa jedná o karavan dĺžky 743 cm !

Výhodný

WEINSBERG CaraSuite 700 je polo-integrovaný automobil, ktorý sa radí pre tu najlepšiu aerodynamiku ku najlepšie ovládateľným karavanom. Samozrejme aj spotreba paliva je nižšia ako pri iných druhoch. Reálne sa pohybujeme na 8 až 11l nafty na 100km.

Kompletné poistenie

Weinsberg CaraSuite 700 má zákonné a príplatkové havarijné poistenie pre Európu so spoluúčasťou 5% minimálne 330 Eur + elektronickú diaľničnú známku pre SR.

Načítavam kalendár...
- K dispozícii
19
- Obsadené
19
- Čaká sa na potvrdenie.

Email*:

  • V kalendári si vyberte požadovaný dátum zapožičania daného karavanu , zadajte email , odpíšte kontrolný text pod posledným formulárom a odošlite nám objednávku. V našich silách bude čo najskôr Vám odpovedať s cenovou ponukou.
*A* SEZÓNA

15.05. – 15.09.

150.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 6+ dní
*B* SEZÓNA

15.09. – 15.05.

110.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 3+ dní
SERVISNÝ poplatok
50.00 s DPH – jednorazovo
  • 100 l čistej vody v nádrži na vodu
  • 1 plná fľaša plynu