LAIKA F510 KOSMO

Plne vybavený

U nás je štandardom: Diaľničná známka SR,  chladnička s mrazničkou, 4x kempingové stoličky, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec 4,5m x 2,5m, nosič na 4 bicykle v zadnej časti, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami.

Priestranný

LAIKA F510 KOSMO je alkovňa, čo je najžiadanejší typ karavanu u nás. Alkovne  ponúkajú svojim pevným lôžkom nad kabínou vodiča tú výhodu, že môžete spať bez každodenného prestavovania lôžka. Samozrejme sú vyššie a priestoru je v nich oveľa viac ako v integrálnych a polo-integrálnych karavanov. Sú to ideálne obytné autá pre celú rodinu.

Značkový

Každá Laika je kúsok Talianska. Značka LAIKA bola založená v roku 1964. Od prvého dňa vyrába všetky obytné automobily v San Casciano vo Val di Pesa v Taliansku bez výnimky. Jeho nákupná hodnota vrátane výbavy dosiahla 74 000 Eur. Ide o najžiadanejší typ karavanu u nás. Zamilujete si ju pri prvej návšteve u nás.

Pre 6 osôb

LAIKA F510 KOSMO je karavan určený pre 6 osôb na cestovanie a 6 osôb na spanie. Disponuje vysokou chladničkou a samostatným mrazakom. Samozrejmosťou je aj veľká šatníková skriňa. Jedná sa u nás o najpriestrannejší karavan.

Kompletné poistenie

LAIKA F510 KOSMO má zákonné a príplatkové havarijné poistenie pre Európu so spoluúčasťou 20% minimálne 660 Eur + elektronickú diaľničnú známku pre SR.

Komfortný v Lete aj v Zime

LAIKA F 510 KOSMO je na zimu vybavená dvojitou podlahou a winter packetom. V zime sú štandardom snehové reťaze. V lete je samozrejme plne klimatizovaná. Dvere a všetky okná sú vybavené sieťou proti hmyzu.

Veľká garáž a dvere

LAIKA F510 KOSMO ma veľmi priestrannú garáž, ktorá Vám na dovolenke zabezpečí dostatok miesta na Vaše záľuby ! (Čln, motorka, … ) Aj vstupné dvere sú širšie ako obvykle !

Stačí obyčajný vodičák

LAIKA KOSMO je automobil do 3,5 tony, a preto Vám stačí na šoférovanie len vodičský preukaz skupiny B.

Nezávislý

LAIKA KOSMO má: 100l nádrž na čistú vodu, 100l odpadovú nádrž, 18l chem. WC, 90l nádrž nafty.

*A* SEZÓNA

1.6. – 30.9.

165.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 8+ dní
  • Bez iných skrytých poplatkov
*B* SEZÓNA

1.10 - 31.5.

125.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 4+ dní
  • Bez iných skrytých poplatkov
SERVISNÝ poplatok

Jednorazový poplatok za celý prenájom

50.00 s DPH – jednorazovo
  • Príprava karavanu na Vašu dovolenku
Načítavam kalendár...
- K dispozícii
07
- Obsadené
07
- Čaká sa na potvrdenie.

Zadajte email:

  • V kalendári si vyberte požadovaný dátum zapožičania daného karavanu , zadajte email , odpíšte kontrolný text pod posledným formulárom a odošlite nám objednávku. V našich silách bude čo najskôr Vám odpovedať s cenovou ponukou.

Fotografie :

360° prehliadka vozidla :