KNAUS SKY 650 Traveller 2

KNAUS SKY 650

Plne vybavený

U nás je štandardom: Diaľničná známka SR, 4x paplón, 4x vankúš, 4x posteľné povlečenie, 4x uterák, 4x kompletný jedálenský set, kompletná kuchynská výbava, chladnička s mrazničkou, 4x kempingové stoličky, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec 4,5m x 2,5m, nosič na 4 bicykle v zadnej časti, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami.

Priestranný

KNAUS SKY TRAVELLER je alkovňa, čo je najžiadanejší typ karavanu u nás. Alkovne  ponúkajú svojim pevným lôžkom nad kabínou vodiča tú výhodu, že môžete spať bez každodenného prestavovania lôžka. Samozrejme sú vyššie a priestoru je v nich oveľa viac ako v integrálnych a polo-integrálnych karavanov. Sú to ideálne obytné autá pre celú rodinu.

Značkový

KNAUS je jeden z popredných výrobcov obytných automobilov v Nemecku. Jeho nákupná hodnota vrátane výbavy dosiahla 63 000 Eur. Ide o najžiadanejší typ karavanu u nás. KNAUS má nádherne spracovanie a cit pre detail. Zamilujete si ho pri prvej návšteve u nás.

Pre 6 osôb

KNAUS SKY TRAVELLER je karavan určený pre 6 osôb na cestovanie a 6 osôb na spanie. Disponuje vysokou chladničkou a samostatným mrazakom. Samozrejmosťou je aj veľká šatníková skriňa. Jedná sa u nás o najpriestranejší karavan.

Kompletné poistenie

KNAUS SKY TRAVELLER má zákonné a príplatkové havarijné poistenie pre Európu so spoluúčasťou 5% minimálne 330 Eur + elektronickú diaľničnú známku pre SR.

Komfortný v Lete aj v Zime

KNAUS SKY TRAVELLER je na zimu vybavený dvojitou podlahou a winter packetom. V zime sú štandardom snehové reťaze. V lete je samozrejme plne klimatizovaný. Dvere a všetky okná sú vybavené sieťou proti hmyzu.

Vysoká doložitelnosť

KNAUS SKY TRAVELLER má s náplňami 2950kg. Celých 550 kg nám ostáva pre Vás a Vašu batožinu.

Stačí obyčajný vodičák

KNAUS SKY TRAVELLER je automobil do 3,5 tony, a preto Vám stačí na šoférovanie len vodičský preukaz skupiny B.

Nezávislý

KNAUS SKY TRAVELLER má: 100l nádrž na čistú vodu, 100l odpadovú nádrž, 18l chem. WC, 90l nádrž nafty.

*A* SEZÓNA

15.05. – 15.09.

140.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 6+ dní
*B* SEZÓNA

15.09. – 15.05.

95.00 s DPH / deň
  • kaucia 1000€
  • prenájom min. 3+ dní
SERVISNÝ poplatok
50.00 s DPH – jednorazovo
  • 100 l čistej vody v nádrži na vodu
  • 1 plná fľaša plynu
Načítavam kalendár...
- K dispozícii
14
- Obsadené
14
- Čaká sa na potvrdenie.

Email*:

  • V kalendári si vyberte požadovaný dátum zapožičania daného karavanu , zadajte email , odpíšte kontrolný text pod posledným formulárom a odošlite nám objednávku. V našich silách bude čo najskôr Vám odpovedať s cenovou ponukou.