CARAVELAIR ALLERGA

Luxusný

Príves ALLERGA 475 je luxusný príves Francúzskej značky CARAVELAIR. Jedná sa o popredného výrobcu luxusných obytných prívesov. Jeho nákupná hodnota tesne prekročila 25 000 Eur. Jedná sa o modelovú radu 2018.

Pre každého

ALLERGA 475 je príves s celkovou hmotnosťou 1300 kg , a preto Vám väčšinou stačí na šoférovanie vodičský preukaz skupiny B. Nerozhoduje ani skutočnosť či máte 6 alebo 13 pólovú zásuvku. Radi Vám s výberom pomôžeme.

V plnej výbave

ALLERGA 475 má nadštandardnú originálnu výbavu ako vyhrievanú podlahu, elektrický krb, samostatnú sprchu, zabudovanú klimatizáciu v podlahe, držiak na 4 bicykle, TV a DVB anténou.  Ako extra nadštandard patrí Mover a samonivelizačný podvozok (elektrické nohy)

Flexibilný

WEINSBERG CaraOne 450 FU zaparkujete v kempe a Vaše osobné auto viete vyúživať na presuny a výlety v okolí .

Dobre poistený

ALLERGA 475  má zákonné a príplatkové havarijné poistenie pre Európu so spoluúčasťou 5% minimálne 165 Eur.

Výhodný

ALLERGA 475 je výrazne lacnejší oproti prenájmu obytného auta . Za 1/3 z ceny získavate rovnaký komfort ako v obytnom aute.

Vybavený

Čo je u nás štandard : 4x paplon, 4x vankúš, 4x posteľné povlečenie, 4x uterák, 4x kompletný kempingový jedálenský set, kompletná kuchynská výbava, 4x kempingová stolička, 1x kempingový stôl, LED TV s USB diskom a DVB anténou, vonkajšia výsuvná markíza, vode odolný vonkajší koberec, predlžovacie káble + redukcie, hadica na vodu s koncovkami

Jednoduché manévrovanie

ALLERGA 475 sa ovláda s diaľkovým ovládačom kde s prívesom zrazu parkujete jednoducho ako s autíčkom na ovládanie. Po zaparkovaní stačí stlačenie jedného gombíka na diaľkovom ovládači a príves sám vysunie 4 elektronické nohy ,ktoré karavan postavia do roviny a zabrzdia.

Priestrannejší

ALLERGA 475 má viac vnútorného priestoru a je vzdušnejší ako obytné auto. Tento príves Vám zaručí dostatok miesta aj počas upršaných dní. Jedná sa o to najvhodnejšie rozmiestnenie nábytku a postelí pri danej dĺžke.

Načítavam kalendár...
- K dispozícii
21
- Obsadené
21
- Čaká sa na potvrdenie.

Email*:

captcha

*A* SEZÓNA“

01.06. – 30.09.

49.00 bez DPH / deň
  • Vrátna kaucia 700 €
  • prenájom min. 6+ dní
  • neobmedzený počet / km
*B* SEZÓNA“

01.10. – 31.05.

40.00 bez DPH / deň
  • Vrátna kaucia 700 €
  • neobmedzený počet / km
SERVISNÝ poplatok
42.00 bez DPH – jednorazovo
  • 100 l čistej vody v nádrži na vodu
  • prázdne chemické wc
  • 1 plná fľaša plynu
  • wc chémia, wc papiere, kuchynské utierky, sáčky do koša, čistiace prostriedky.

Prezentačné video

Inštruktážne video