Toyota PROACE Verso

NOVÝ ROZMER CESTOVANIA

Nový model PROACE Verso nadväzuje na našu tradíciu vytvárania všestranných mikrobusov. Zaviedli sme mnohé praktické
riešenia uľahčujúce každodenné cestovanie, aby sme vyhoveli požiadavkám aj tých najaktívnejších používateľov.

POHODLNE SA USAĎTE A UVOĽNITE SA

Bez ohľadu na to, či potrebujete vozidlo pre svoju firmu alebo pre svoju rodinu, PROACE Verso zaistí jedinečný komfort pri každom cestovaní. Postarali sme sa o tie najmenšie detaily a ponúkame premyslené ergonomické riešenia, vysokokvalitné materiály a vynikajúci výkon.

Head up display

Pokročilý displej HUD (Head up display) premieta na čelné sklo vo výške očí vodiča informácie, ako sú rýchlosť, hlásenia navigácie alebo upozornenia.

Otváracie okno v zadných dverách

Otváracie okno v zadných dverách, štandardne dostupné v rámci stupňov výbavy Family a VIP, umožňuje prístup
k interiéru vozidla bez nutnosti otvárať celé dvere.

NAJSILNEJŠÍ MOTOR V TRIEDE

Pohonné ústrojenstvo modelu PROACE Verso sa osvedčí za každých podmienok. Disponuje s motorom o objeme 2,0 litra a výkonom 180 HP. Priemerná spotreba paliva 6,0–6,4 l/100 km

AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Automatická osem stupňová prevodovka zaručí naozaj veľmi komfortnú jazdu.

Toyota Safety Sense

Adaptívny tempomat (ACC) , Automatické diaľkové svetlá (AHB) , Varovanie pred kolíziou (FCW) , Sledovanie únavy vodiča (DAA) , Varovanie pred neúmyselným opustením jazdného pruhu (LDA) , Rozpoznávanie dopravných značiek s funkciou inteligentného prispôsobenia rýchlosti (RSA)

Súprava sedadiel 8 miest

1. rad: predné výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča s lakťovou opierkou a nastaviteľnou bedrovou opierkou, samostatné sedadlo spolujazdca s lakťovou opierkou a sklopným operadlom; 2. a 3. rad: 3‐miestna lavica sklopná a preklopiteľná, delená v pomere 2/3 (ľavá) a 1/3 (pravá), namontovaná na koľajnice, ISOFIX, nastaviteľné a sklopné operadlá sedadiel.

Doplnkové kúrenie Webasto

O Váš komfort počas jazdy sa postará nezávislé kúrenie Webasto. Pozor na vozidla bez doplnkového kúrenia – Počas jazdy v zime štandardné kúrenie nezaručí príjemnú teplotu v interiéry aj pre pasažierov v poslednej rade ! Samozrejme Webasto obsahuje aj ovládač a programovateľnú jednotku a tým pádom vieme zaručiť príjemnú teplotu v interiéri ešte pred cestou !

1-3 dni
75.00 s DPH / deň
3 - 6 dní
65.00 s DPH / deň
6 a viac dní
58.00 s DPH / deň
Booking resource does not exist. [ID=8]
  • V kalendári si vyberte požadovaný dátum zapožičania daného karavanu , zadajte email , odpíšte kontrolný text pod posledným formulárom a odošlite nám objednávku. V našich silách bude čo najskôr Vám odpovedať s cenovou ponukou.